Пожежа сталась на 7 поверсі лікарні 

Повідомлення про пожежу в в Обласній клінічній лікарні ім. Мєчнікова надійшло минулої ночі, о 00:43. На ліквідацію пожежі відразу відправились 23 рятувальники та 5 одиниць техніки на чолі із начальником ГУ ДСНС в Дніпропетровській області полковником Андрієм Кульбачем.

Загорілись меблі в пустій палаті на 7-му поверсі хірургічного відділення для чорнобильців на реабілітації. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.

В результате пожежі із сусідньої палати рятувальники евакуювали 62-літню пацієнтку. Жінку із підозрою на отруєння продуктами горіння перевели в реанімаційне відділення.
Головний лікар медичного закладу Сергій Риженко на своїй сторінці у Facebook написав про те , що загоряння виникло через електробритву, котру один із пацієнтів відділення для ліквідаторів аварії ЧАЕС залишив на ніч заряджатись. За попередніми висновками експертів, в результаті несправності сталось коротке замкнення, внаслідок чого загорілось ліжко, від котрого і зайнялась вся палата.

«Слава Богу, она в тот момент была пуста. Все жители отделения эвакуированы. Время возгорания — 00-43, прибытие спасателей и полиции — 00-50. Еще через 10 минут огонь был полностью укрощенный. На все про все – 17 минут! Уважение и благодарность нашим друзьям– спасателям и полиции – за оперативность и профессионализм!
А для нас – еще один «урок мужества», – пише Сергій Риженко.

Пожежники разом із медпрацівниками із 6-го, 7-го, 8-го поверхів вивели на свіже повітря 92 людини.

 

Джерело фото: 49000.com.ua