Граничні терміни щомісячної проплати скорочені 

Національна комісія держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла нові Правила роздрібного ринку електричної енергії, за котрими працюють всі учасники енергоринку – як клієнти, так і енергопостачальники. Нацрегулятором скорочені граничні терміни щомісячної проплати, а також умови відключення боржників.
Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Дніпровські електромережі.

«Щоб не стати заручником ситуації і випадково не опинитись в числі боржників, споживачам, в першу чергу, потрібно знати про граничні терміни розрахунків за спожиту електроенергію: до якого числа необхідно вносити проплату», – йдеться у повідомленні.

Згідно нових Правил, проплата повинна вноситись споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не установлений інший термін. Рахунок за послуги проплачується упродовж 10 робочих днів із дня отримання побутовим споживачем, 5-ти – не побутовим.

Постачальник зобов’язаний поінформувати боржника про можливе відключення за 10 робочих днів. Для відновлення електропостачання необхідно погасити заборгованість, а також витрати за повторне підключення.

Детальніше ознайомитись із Правилами можна тут