До Дня незалежності України Дніпропетровська облдержадміністрація організовує масштабне авіашоу «Вільне небо».

Мешканців та гостей регіону запрошують на летовище у селі Майське 24 серпня. Спокій учасників свята оберігатимуть понад 150 поліцейських та 70 нацгвардійців. Про це повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний. Інформує прес-служба Дніпро ОДА.

«Безпека для нас – на першому місці. До роботи під час свята залучимо понад 150 поліцейських та 70 працівників нацгвардії України, - розповів Максим Очеретяний. - Додатково встановимо пости, які будуть спрямовувати водіїв на парковку, Цьогоріч вона стала ще більшою, ніж у 2017-му – там зможуть розміститися 10 тис автомобілів».

На летовищі організують мобільні пункти поліції, додав начальник управління.

«За такої великої кількості людей мобільний зв’язок працюватиме погано. У разі екстреної ситуації подзвонити можна буде з мобільного пункту. Для цього потрібно підійти до будь-якого працівника поліції», - зазначив Максим Очеретяний.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб додала, що за безпекою гостей стежитимуть і 25 рятувальників та 4 бригади медиків.

«У 2017 році «Вільне небо» зібрало 25 тисяч гостей. До організації свята залучили понад тисячу людей. Цьогоріч готуємо ще масштабніше шоу. Відтак кількість тих, хто працюватиме цього дня, буде більшою», - розповіла Ольга Горб.

Вона наголосила: на летовищі та парковці заборонено розводити вогнище навіть у мангалі. За порушення – штраф.

Яку програму підготували для гостей авіашоу «Вільне небо», дізнавайтеся тут.