Щойно конкурсна комісія визначилась із кандидатурою, котра братиме участь у конкурсі на посаду головного лікаря пологового будинку Павлограда.

Заявку на участь у конкурсі подав лише один претендент - Наталія Куцевол. Вона очолювала заклад упродовж 18 років до оголошення конкурсу. 

Конкурсна комісія одобрила цю кандидатуру і рекомендуватиме міському голові затвердити її. І у випадку позитивного рішення міського голови, вона очолить заклад ще найближчі 5 років.

 Критичне зауваження щодо роботи пологового будинку прозвучало лише від одного члена конкурсної комісії -Миколи  Житника. Зокрема, він зауважив, що народжувати у пологовому будинку Павлограда занадто дорого. Він один голосував проти, ще один член комісії Олександр Бобков утримався.

Коментарі   

+1 # Евген 12.09.2018, 14:49
Согласен с протестом Житника Н.П,потому как в действительности сборы денег в Павлоградском роддоме встречаються на каждом шагу начиная от платных палат и заканчивая взятками за роды,косультации и так далее....И причем ети взятки берутся в открытую,определеные таксы за все...Лично я против назначения Куцевол на должность глвврача!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олена 12.09.2018, 17:06
У кожного свої враження. Мої позитивні (5 років тому). Є з чим порівняти. Налякали тільки жіночки , які пропускають додому)))(ну, знаєте- фото, відео) Про побори тоді якось не довелось взнати, від слова зовсім.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата