Упродовж цього року у порівнянні із аналогічним періодом минулого року загальний рівень злочинності зменшився на 14,8%

Про це повідомляє керівник Павлоградської місцевої прокуратури Олександр Панченко. За його словами, за 1 півріччя 2018 року слідчими Тернівського відділення поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про 328 кримінальних правопорушень проти 385 за аналогічний період 2017 року.

Разом із тим, за словами прокурора в місті спостерігається збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Завдяки спільним заходам, вжитим органами прокуратури та поліції вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію в місті, проте вона залишається напруженою, і потребує подальшого посилення впливу правоохоронних органів, так як відмічається хоча і не значне, але зростання кількості особливо тяжких злочинів (з 4 до 8) та тяжких злочинів (з 54 до 60), зокрема відбулося зростання грабежів з 4 до 5 та розбоїв з 1 до 2», – повідомляє керівник Павлоградської місцевої прокуратури. 

Прокурор вважає, що причинами такого явища є загострення складної соціальної ситуації в країни, процеси внутрішньої міграції населення та зменшення рівня зайнятості.

Проблемним є питання протидії латентній (прихованій) злочинності, як-то: вчинення злочинів в сфері збуту наркотичних засобів, злочинів у сфері господарської діяльності.