Переведення годинників на зимовий час 2018 в Україні: як пережити і що робити 

Переведення часу на зимовий в Україні традиційно пройде в ніч на останню неділю жовтня, тобто 28 жовтня о 04:00 ранку.

У вересні в Україні йшли розмови про скасування повернення на зимовий час. Мінекономрозвитку допускало таку можливість, однак остаточно таке рішення поки не ухвалено. А значить на Україну чекає чергове переведення годиника восени на годину назад і як завжди примовляють в таких випадках – «будемо на годину довше спати».

Поради щодо переведення годиника:

годинники, які потребують переведення вручну, краще перевести ввечері в суботу, перед тим як лягати спати. А ось з сучасними гаджетами краще так не робити. Справа в тому, що смартфони, ноутбуки та планшети запрограмовані так, що самі встановлять точний час за Києвом.

Як фізично перенести переведення годинників:

при переході на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну, тому на адаптацію організму потрібен приблизно тиждень. Якщо слідувати деяким правилам, то дискомфорт від переведення стрілок годинника на зимовий час в 2018 році буде не таким помітним. Лікарі радять за тиждень до переведення годинників на зимовий час дотримуватися такого правила: кожен день лягати спати на 15 хвилин раніше звичайного. Увечері перед сном намагайтеся приймати теплу ванну, пийте трав'яні чаї і налаштовуйте себе тільки позитивні думки.