КП «Павлоградводоканал» погрожує арештом майна та відключенням води боржникам 

Для активізації роботи по стягненню заборгованості спеціалісти підприємства разом із державними виконавцями виїздять за місцем проживання боржників для проведення сумісних перевірок та опису майна юридичних та фізичних осіб. Про це повідомляється на офіційному сайті комунального підприємства.

«Невиконання боржником вимог судового наказу може привести (ст.48 Закона України «Про виконавче провадження») до арешту коштів, а також рухомого та нерухомого майна боржника із наступною його реалізацією», – йдеться у повідомленні.

На сьогоднішній день уже було здійснено 92 сумісних виїзди. Винесено 8 постанов про арешт майна (квартира), котру вручено боржнику під розпис.
Відновили також і практику відключення від послуг абонентів, що мають борги за послуги підприємства КП «Павлоградводоканал».

«Аби цього не сталось, потрібно сплатити заборгованість до того, як справа не дійшла до примусового виконання чи відключення від послуги. Якщо немає можливості швидко сплатити борг, то можна укласти договір на реструктуризацію і сплачувати заборгованість частинами», – наголошують у водоканалі.