В результаті інтересам територіальної громади завдані істотні матеріальні збитки

Матеріали досудового розслідування внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, ст. 364 ККУ. 

Згідно з обвинувальним актом прокурора посадові особи КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» (КП «ТЖКП») у грудні 2018 року, зловживаючи службовим становищем в інтересах ПП «Старт-Плюс», як підрядника за Договором підряду від 26.06. 2018 року щодо капітального ремонту доріг у м. Тернівка, Дніпропетровської області та додаток угоди від 04.12 2018 року до Договору підряду завдали істотну шкоду інтересам територіальної громади м. Тернівка у зв’язку із несплатою пені в сумі 106267, 76 грн.
Про це йдеться у матеріалах судової справи.

В ході досудового розслідування виникла потреба у проведенні судової почеркознавчої експертизи для з‘ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження , а саме підтвердження того факту, що договір підряду на закупівлю на публічні кошти та додаткову угоду підписувала саме посадова особа КП «ТЖКП», а не інша особа. Із таким клопотанням виступив прокурор Тернівського відділу Павлоградської місцевої прокуратури.

Слідчий суддя клопотання прокурора задовольнив.

Почеркознавчу експертизу проводитиме Дніпропетровський науково-дослідний експертно - криміналістичний центр МВС України.