Раніше судимий житель Тернівки зберігав наркотичний засіб «канабіс», а також надавав свою квартиру для його «комфортного» вживання.
Повідомляє прес-служба обласного управління поліції

13 лютого співробітники кримінальної поліції Тернівського ВП спільно з працівниками місцевої прокуратури в рамках розслідування кримінального провадження провели санкціонований судом обшук в одній із квартир по вул. Харківській.


Під час обшуку було виявлено та вилучено пакет та скляну банку з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичний засіб «канабіс». Також в квартирі знаходились двоє раніше судимих жителів Тернівки, які вживали наркотичний засіб «опій ацетильований». Під час обшуку було вилучено медичні шприці з залишками наркотичної речовини.

Все вилучене направлено на експертизу.

Чоловіку доведеться відповідати у суді за скоєння ряду кримінальних правопорушень: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів (ст. 309 КК України), організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів (ч.1 ст. 317 КК України).