Протягом 2,5 місяців 40 поліцейських проходитимуть спеціальний навчальний курс

Під час навчання вони пройдуть тактичну, медичну та вогневу підготовку, отримають навички контраварійного керування, комунікації з населенням та інші практичні знання для успішної роботи на посаді поліцейський офіцер громади.

«Головним навиком поліцейського, який працюватиме у громаді, має бути багатозадачність. Ця людина має поєднувати в собі роботу патрульного, дільничного, ювенального поліцейського, а також виконувати функції працівника дозвільної системи – здійснювати контроль за обігом зброї» - розповів начальник управління дільничних офіцерів поліції Нацполіції України Сергій Альошкін.

Нагадаємо, що проект «Поліцейський офіцер громади» почався 29 листопада. Кожен поліцейський, який мав дворічний досвід роботи та вищу освіту, а також високу вмотивованість та інші якості, міг взяти участь у конкурсі. В ході відбору було відібрано 40 поліцейських, які 18 лютого приступили до навчання. Через 2,5 місяці вони пройдуть тестування, за результатами якого буде оцінена їх готовність до роботи поліцейським офіцером громади. Поліцейські розпочнуть роботу на території громади з 1 травня, а вже через півроку відзвітують перед населенням про перші результати служби.