Аби не заразитись ботулізмом 

Ботулізм – це харчове отруєння, яке може призвести до важких наслідків. Ботулізм не можна визначити за кольором чи за смаком – мікроорганізм, який спричиняє хворобу, зовсім не псує продукти. Розповіла tv-news.dp.ua лікар загальної гігієни Павлоградьского міськрайонного лабораторного центру Людмила Старішко. За її словами у Павлограді випадок захворювання на ботулізм був зареєстрований у 2017 році.

«За даним Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я в минулому році в Україні було зареєстровано 117 випадків захворювання, постраждало 168 людей , 8 чоловік померли. Випадки ботулізму були зареєстровані майже в усіх регіонах країни. В Дніпропетровській області у 2018 році зареєстровано 16 випадків захворювання , постраждали 25 чоловік, в тому числі одна дитина. Один випадок був зі смертельним наслідком. У Павлограді упродовж останніх трьох років захворювання реєструвалось у 2017 році. Це був один випадок. Причина захворювання – вживання в’яленої риби домашнього приготування», – розповіла Людмила Старішко.

За її словами симптоми ботулізму найчастіше виникають через 12-24 год. після вживання заражених продуктів. Спочатку, як правило, порушується близький зір. Людина не може читати текст, але добре бачить предмети. З’являється сильна сухість у роті, стає важко говорити, голос тихий, або зовсім зникає. Виникає втома, м’язова слабкість, запаморочення, короткочасні ознаки ураження травної системи – нудота ,блювота. Пізніше стадія парезу кишківника , закреп.

При важкому перебігу хвороби виникає ураження м’язів шиї та кінцівок.

Аби вберегтися від ботулізму, медики радять не купувати в місцях несанкціонованої торгівлі рибні, м’ясі, грибні , овочеві консерви, які герметично закупорені в банки. А також солону, в’ялену , копчену рибу та уникати копчених продуктів домашнього приготування . Успіх лікування хвороби залежить від ранньої діагностики.