Ділянка водоводу на перетині вулиць Промислова та Кравченко на селищі ПЗТО тривалий час перебувала в аварійному стані.

Часті пориви труби призводили до обмеження чи припинення водопостачання селища  та котельні ПМЗ. Цьогоріч на ремонт цієї аварійної ділянка із міського бюджету виділено 250 тис грн.

Зараз там тривають роботи по заміні труби. Установили також спеціальні заслінки, які дозволять у разі аварійної ситуації перекривати водопостачання на котельню ПМЗ і не припиняти подачу води для мешканців селища.

Завершити роботи планується найближчим часом. Повідомив директор водоканалу Олександр Карпець.Він також додав, що цьогоріч водоканал в цілому отримав серйозне фінансування для підготовки до зими.

«600 тис грн нам виділили на придбання резервного обладнання, люків, заміну аварійних водоводів та каналізаційних колекторів. Я працюю 13 років директором водоканалу і вперше у цьому році ми отримуємо таку фінансову підтримку на придбання резервного обладнання. Зараз ми також завершуємо ремонт колектора на ПХЗ. Його зношеність складала 95% і нам це доставляло серйозні проблеми. До зими ми ідемо нормально, техніка є, паливно-мастильні матеріали є, спеціалісти є і гроші теж є. Сподіваюсь, що зиму ми переживемо нормально», – сказав Олександр Карпець.

Він також наголосив, що заміна обладнання дасть економію до 30% електроенергії. Якщо не буде підвищення електроенергії, то це може відбитись і на ціні тарифу.

Юридические услуги