Система теплопостачання Павлограда морально застаріла

 Аби підтримувати її у належному стані, потрібні чималі кошти. Значну економію грошей могла б принести заміна старого устаткування новим енергоефективним. Проте на модернізацію тепломережі у міському бюджеті немає коштів. В усьому винні боржники, котрі заборгували за тепло 170 млн грн.

«Перешкодою на шляху поліпшення та економії є брак коштів. Такий стан справ є наслідком низької платіжної дисципліни населення. Заборгованість населення станом на теперішній час складає 170 млн грн. Лише будинки ОСББ заборгували 104 млн грн. Така ситуація вимагає посилення тиску на мешканців, які мають борги. Зокрема, заборона виїзду за кордон, накладання арешту на нерухоме та рухоме майно», – сказав міський голова під час прес-конференції.

За його словами юридичною службою КП «Павлоградтеплоенерго» із початку року подано позовів на боржників на 500 тис грн, накладено арешт на 9 квартир та 13 транспортних засобів. Справи 20 боржників щодо обмеження виїзду за кордон находяться на розгляді , 108 боржників отримали досудові вимоги з попередженням про кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду.

Активна боротьба із боржниками триватиме.