Одна пасажирка травмована

Пригода сталась сьогодні близько 14.30. В маршрутному автобусі «Рута» №13, на зупинці «Районна лікарня» сталось загоряння. За лічені секунди салон автобуса заповнив дим та полум’я. Двері маршрутки виявились заблокованими. В автобусі зчинилась тиснява. Про це tv-news.dp.ua розповіла пасажирка автобуса, котра отримала травму ноги.

«Водій зупинився на районній лікарні. І тут буквально за секунди в салоні автобуса з’явилось полум’я, дим. Люди всі почали бігти до виходу, але двері автобуса були заблоковані. Водій зіскочив з місця і вручну відкрив передні двері. Всі кинулись до виходу, почалась штовханина, паніка. Я відчула, що мене хтось ударив чи наступив на ногу. Коли водій відкрив другі двері вручну, я просто випала з автобуса, бо не могла стати на ногу. Через мене люди всі переступали. Я лежала на асфальті. Під автобусом було щось розлите , горіло, був страшний тріск. Я від страху навіть болю не відчувала. Всі водії, що проїздили повз, зупинялись, вогнегасниками гасили вогонь. Водій намагався навіть лопатою затушити вогонь. Потім до мене підійшли медсестри , нога в мене розпухла, я не могла на неї наступити. Медики відвели мене на станцію швидкої допомоги, забінтували ногу. Потім відвезли в 4-у лікарню. Там зробили знімок. Перелому не виявили. Хотіли накласти гіпс по саме коліно, або ж в якості альтернативи купити фіксуючий бандаж. Доведеться на милицях ходити. Неприємно те, що лікарі мені написали , що це була побутова травма. Ну яка ж це побутова травма?», – розповідає Валерія.

За повідомленням прес-служби управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району, на гасіння пожежі о 14.30 виїздило одне відділення 27 ДПРЧ Павлограда. Горів моторний відсік пасажирського автобуса «Рута». Рятувальники оперативно загасили пожежу.
Попередня причина займання – перегрів автобуса та коротке замкнення електропроводки.

Мама постраждалої, відома тернівська журналістка, не згодна з тим, що медики кваліфікували травму, як побутову, вона має намір шукати справедливості у суді.

Щоправда, ситуацію ускладнює те, що водії громадського транспорту  не видають пасажирам проїзні документи.