Тиждень тому автобус пройшов технічний огляд 

11 червня по вул.Дніпровській у Павлограді загорівся пасажирський автобус маршруту №13.
За словами перевізника Василя Зінченка , автобус був новим і технічно справним, тиждень тому він пройшов технічний огляд. Причина інциденту – аномальна спека та неякісна проводка.

«Це новий автобус, тиждень тому він пройшов технічний огляд . Все було добре. Автобус вітчизняного виробництва. Проводти китайські. Ізоляція розплавилась від спеки, стартер замкнув. Автобус не горів, полумя не було, задимлення було. Від перегріву сталось коротке замкнення. Від цього ніхто не застрахований . І в іномарках таке буває. Два роки тому, у нас нові машини стояли в гаражі , о пів на пяту проводка загорілась сама по собі. Щось спрацювало», – розповів tv-news.dp.ua Василь Зінченко.

Він вважає, що травма ноги, котру отримала в автобусі одна із пасажирок, не пов’язана із загорянням маршрутки. В усьому винні пасажири, котрі зчинили тисняву.

«Травма не повязана з пригодою в автобусі. Двері відчиняються повітрям, елеткропривід стоїть. Не стало електрики, двері не відчинялись. Пасажири запанікували, кинулись всі до дверей. Там є спеціальна кнопка для відкриття дверей. Водій вискочив натиснув кнопку, машина відкрилась. Водій давно працює, він досвідчений», – розповідає перевізник.

На даний час автобус, в котрому сталось загоряння, знятий з рейсу. Китайський обгорілий елктропровід планують замінити індійським.

За словами Василя Зінченка на підприємстві не вистачає водіїв через важкі умови праці та низьку зарплату.

«Автобус о 06.00 виїздить і приїздить о 22.00. Водії бідні, їх не вистачає», – бідкається перевізник.

Якщо ж установити в автобусах кондиціонери, то, за словами перевізника, вартість проїзду в громадському транспорті повинна становити щонайменше 1 євро.

Коментарі   

0 # Алена Поддуева 19.06.2019, 14:20
Травма Валерії досить складна, і пошкодженням зв'язок ноги це не обмежилось. Нога доньки знаходиться у жахливому стані – опухла, синьо-чорного кольору. Попередній діагноз – розрив зв'язок гомілковостопного суглоба, вивих суглобу. У середу, 19 червня, Валерії наклали гіпс. Наступного дня робитимуть МРТ. Лікар-травматолог МЛ № 4 Віктор Нігай каже, що більш за все дівчині знадобиться операція, і нога потребуватиме довгострокового лікування.
Ми вже звернулися до адвоката, зробили заяву в поліцію та будемо подавати на перевізника до суду. Ми налаштовані дуже серйозно і хочемо добитися справедливості.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Алена Поддуева 19.06.2019, 14:36
Удивляет перевозчик, этот человек, несет ответственность за пассажиров. Любой нормальный человек понимает, что если бы автобус был исправен, то он бы не загорелся. Мы опять должны молчать? И дожидаться, когда люди станут живыми факелами? И если Валерия пострадала не от последствий аварии, тогда отчего? Она, что на дискотеке была?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата