При Павлоградському міськвиконкомі сформувався оновлений дорадчий орган – Громадська Рада

 Орган обирається терміном на два роки, термін дії попереднього складу вичерпався. До нового складу увійшло 38 чоловік – представників різних Громадських організацій міста. Щоправда, більша половина оновленого складу – не новачки в Раді. Зараховувати до членства в Громадській Раді вирішили всіх, хто виявив таке бажання і подав відповідну заяву. Заявки подавали 39 чоловік, проте Станіслав Мажара не явився на засідання і не відрядив свого представника. Склад Громадської Ради має іще затвердити міськвиконком і лише після цього вона почне повноцінно діяти.


Сьогодні пройшли перші установчі збори, на котрих оновлений склад Громадської Ради обрав собі керівника, секретаря та двох заступників. Уже третій термін поспіль Громадською Радою керуватиме Оксана Горова –голова Ресурсного центру «ОСББ – майбутнє Павлограда», член міськвиконкому. Її заступниками обрали Галину Анікіну та Наталію Уставицьку, секретар – Тетяна Борисенко.

Колишній член Громадської Ради Леонід Настаченко оцінив роботу попереднього складу дорадчого органу, як незадовільну. За його словами, вони «переливали із пустого в порожнє». А новообраний заступник Наталія Уставицька, аби «не переливати із пустого в порожнє» запропонувала до наступного засідання кожному члену Ради підготуватись відповідати на запитання:
- Чим я пишаюсь у своєму місті?
- Що я хочу, щоб в моєму місті змінилось?
- Що я для цього хочу зробити?

Член оновленої Громадської Ради Микола Осіпчук уже готовий запропонувати більше десятка пропозицій змін у місті. Раніше він уже перебував в рядах Громадської Ради, проте, добровільно покинув її, назвавши цей орган декоративним і не дієвим.