«Коли кидаєш камінчик, то йдуть хвилі. Скільки б не медитував на воду, хвилі не підуть. Я стою на тих позиціях, що необхідно робити конкретні дії, не боятись щось змінити. Так, все в рамках закону, з тверезою головою, але ми зобов’язані робити, допоки ми не зробимо крок, нічого не буде. Все залишатиметься на своїх місцях», – таке життєве кредо кандидата в народні депутати України Юрія Марченка.

Власне, своїми діями Юрій постійно доводить дієвість цього принципу. Він відомий в місті активіст, борець за справедливість. Сьогодні Юрій Марченко є учасником передвиборних перегонів по виборчому округу №36.

Юрію добре відомі проблеми, з котрими зіштовхуються люди з обмеженими можливостями, бо сам є інвалідом по зору. Тому, у випадку перемоги на виборах, в першу чергу вирішуватиме проблеми людей з обмеженими можливостями.


- Як людина з інвалідністю, я пройшов всі ці питання по МСЕКах, по працевлаштуванню, паралімпійському спорту. Я знаю як це все відбувається, де які схеми та інше. Відчув все на «своїй шкірі». І я розумію, що такого не може бути, коли в людини немає кінцівки, а її постійно викликають для того, щоб вона йшла на перекомісію. На мою думку, якщо в неї немає кінцівки, то для чого її можуть позвати? Напевне не для того, щоб запропонувати новий якісний протез за кошт держави.

Я хочу розробити ряд законопроєктів, які допоможуть людям з особливими потребами у працевлаштуванні, в освіті, соціальній адаптації. Тому що знаючи, знову ж таки з власного досвіду, ну от якби мені зараз дали якусь суму грошей, я б відчував, що це подачка, а от коли б ці гроші сам заробив, це інша справа. Тоді ти відчуваєш себе повноцінним членом суспільства. Проте, нерідко люди з обмеженими можливостями не знаходять себе.

По-перше, я хотів би показати власним прикладом, що навіть маючи інвалідність, можна досягти багато чого. І по-друге, зробити максимально закони, які допоможуть цим людям. З урахуванням того, що я це все відчув на собі, я розумію, що потрібно робити і як це має бути.