В Павлограді тривають роботи по реконструкції сквера Шевченка. Завершити їх планується до Дня міста. А потім візьмуться за  реконструкцію Соборної площі.

В ході виконання будівельно-монтажних робіт у сквері Шевченка планується облаштувати пішохідні доріжки з бруківки, реконструювати зовнішнє освітлення, встановити лавочки для відпочинку, сміттєві баки та облаштувати систему зрошення. Також планується побудувати каплицю на місці зруйнованого ще в 19 століття храму, облаштувати сцену і , можливо, бювети з питною водою.

Кошторисна вартість робіт – 6,443 млн грн. Виконавець робіт – ТОВ «КЕПІТАЛ БУДСТРОЙ».

За повідомленням прес-служби Павлоградського міськвиконкому також, у 2019 році розроблено кошторисну документацію проєкту «Капітальний ремонт площі Соборна м. Павлоград». Кошторисна вартість робіт – 20,983 млн грн.

Проєктом передбачено влаштування опор освітлення та вимощення площі бруківкою. Планується також зробити вул. Соборну в районі площі пішохідною зоною.

За повідомленням міського голови Анатолія Вершини, обидва проєкти фінансуються обласним бюджетом. Замовник – департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«По вул. Соборній у нас трохи інший був проєкт, там було розширення. Ми бачимо зараз звузили від Успенської і далі. Платником цих робіт є обласний бюджет. Ні я, ні управління комунального господарства ніяких актів не підписуємо. Це все робить замовник. Я, можливо, теж з чимось не погоджують, але коли я скажу про це, то мені скажуть, що ну добре, ми виділимо кошти в інші міста. Що мені потрібно було зробити, відмовитись? Дарованому коню в зуби не зазирають», – відреагував міський голова на критику в соцмережах виконання робіт по реконструкції вул. Соборної.

Він також додав, що стосовно водовідведення в районі школи №3, то там готується окремий проєкт.

До речі

За кошт обласного бюджету в місті планується реалізувати ще два проєкти – ремонт проспекту Шахтобудівників та вул. Західнодонбаської.