Досудовим слідством встановлено, що троє раніше судимих чоловіків причетні до скоєння крадіжок з помешкань громадян на території міста Павлограда

 Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

Першу крадіжку було скоєно 2 вересня. Шляхом віджиму вікна чоловіки проникли в будинок, звідки викрали синтезатор, комп’ютер, болгарку, компресор, музичний центр та інше майно.

Друга крадіжка була вчинена аналогічним шляхом в ніч з 9 на 10 вересня. З домоволодіння було викрадено особисті речі господарів – пральну машинку, мультиварку, телевізор, монітор, зварювальний апарат.

Третя крадіжка була вчинена в ніч з 12 на 13 вересня. Зловмисники викрали комп’ютерну техніку. На даний час поліцейські перевіряють чоловіків на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території обслуговування Павлоградського відділу поліції.

В ході оперативно-розшукових заходів дільничним офіцерам поліції вдалося встановити та затримати зловмисників. Ними виявились раніше судимі мешканці Павлограда. Викрадене майно вилучили та повернули власникам.
Наразі організатора злочинної групи затримано та поміщено в ізолятор тимчасового тримання на підставі ст. 208 КПК України.

Відомості про крадіжки внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 6 років.