Для пошуків злочинців поліцейські залучили кінолога зі службовим собакою

Німецька вівчарка Лакі показала напрямок, за яким відходили злочинці, та допомогла оперативникам розкрити злочин.

9 грудня у річці Тернівка неподалік вул. Набережної було виявлено тіло чоловіка. Померлим виявився 59-річний житель Тернівки. За висновком судово-медичної експертизи чоловік загинув від численних травм. Розслідуванням злочину зайнялися працівники кримінального блоку під керівництвом начальників Павлоградського відділу та Тернівського відділення поліції.

Як було встановлено, вночі 9 лютого 17-річний хлопець та 28-річний чоловік зустріли жертву на вулиці, забрали мобільний телефон та стали вимагати гроші. Коли почули відмову – стали бити, потім відтягнули до річки та втопили. Причетних до злочину затримали за місцем мешкання. Під час обшуку в їх домоволодіннях було вилучено частину одягу та телефон потерпілого, а також велосипед, на якому жертву відвезли до річки.

Зібравши достатньо доказів, слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою даний злочин кваліфіковано за п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство з корисливих мотивів. Чоловікам вручено повідомлення про підозру. Тернівським міським судом підозрюваним їм обрано запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

За вчинення даного злочину підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Триває досудове слідство. Слід зазначити, що 17-річний підозрюваний причетний до вчинення розбійного нападу на території міста Тернівка. Наразі за цим фактом тривають судові слухання