Ще 6 людей рятують в обласній лікарні

У лікарні №9 міста Кам'янське на Дніпропетровщині через неякісний наркоз у 7 пацієнтів погіршився стан здоров'я — одна жінка померла.

Про це повідомляють у Кам'янському відділі поліції.

«Попередньо встановлено, що в період з 17 по 19 грудня з використанням медичного препарату в лікарні проводився ряд хірургічних операцій. Водночас у 7 пацієнтів погіршився стан здоров'я і вони були переведені в обласну лікарню. Через тяжкі наслідки одна з пацієнтів померла», — розповіли у відділі поліції.

За даним фактом Каменським відділом поліції відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії та встановлюються всі обставини події.

Досудове розслідування триває.

За попередніми висновками, помилок у діях лікарів не виявлено.
Проте під підозрою препарати для наркозу. Усі вони українського виробництва. За словами медиків, строки придатності були у нормі. Поліція вилучила речовини для експертизи.

«Поліція провела невідкладний обшук, під час якого вилучила медичні документи, залишки медичних препаратів, які використовувались під час проведення операцій», — заявляє речниця поліції Кам'янського Олена Тімченко.