З 1 червня в області дозволили роботу ДЮСШ, спортивних залів та фітнес-центрів

 Учні професійно-технічних закладів та вишів зможуть пройти атестацію, а науковці – захистити дисертації. Дозволили відновити перевезення регіональним та міжрегіональним залізничним транспортом. Все – згідно з рішенням Обласної комісії ТЕБ і НС. 

Про це повідомили в ДніпроОДА. Усі послаблення відбуватимуться за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних норм, підкреслив очільник області. Фітнес-центри та спортивні зали працюватимуть за умови одночасного перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв м. Групові заняття і в спортзалах, і в навчальних закладах проводитимуться з обмеженням кількості учасників до 10 людей. У пасажирських вагонах дозволять заповнювати лише місця для сидіння. 

А якщо потяг рухатиметься транзитом через регіон, в якому не діють послаблення, такі місця заповнюватимуться лише наполовину. При цьому посадки пасажирів у транзитному регіоні не здійснюватимуться. В Україні карантин діятиме до 22 червня. За останній тиждень в області вже послабили деякі обмеження. Зокрема, відкрили дитсадки та відновили автобусні перевезення.