Голову Павлоградської райдержадміністрації призначено керівником штабу по боротьбі з наркозлочинністю в Павлоградському районі

"Прошу надсилати мені будь-яку інформацію про осіб, які збувають наркотики, а також місця, де це відбувається. Пишіть в особисті повідомлення на цю сторінку. Можете з анонімних акаунтів, якщо вам так зручніше. Також можете заповнити анонімну форму https://bit.ly/379nrzb. Я особисто щодня буду передавати цю інформацію до поліції та стежитиму за тим, як вона береться в роботу і до яких результатів приводить. Зараз саме той час, коли варто всією громадою налягти на цю проблему", - написав Сергій Рублевський на сторінці  "Стратегія розвитку Павлограда" у   Facebook.

Нагадаємо, що минулими вихідними до Павлограда прибув міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він заявив, що у Павлоградському відділі поліції правоохоронці замість захисту і забезпечення безпеки громадян, займалися злочинною діяльністю. Начальника Павлоградського відідлу поліції, його заступника та ще 5 оперативників звинувачують у співпраці з наркоторговцями, фальсифікуавнні карних справ.

Голова Нацполіції Ігор Клименко прийняв рішення про переформатування Павлоградського відділу поліції, разом з чотирма кущовими підрозділами, що до нього входять.

Вже цього тижня планується посилити добові наряди та оперативні підрозділи, крім того ввести посилене патрулювання. Будуть розгорнуті додаткові контрольно-пропускні пункти, маршрути та пости. Окремо будуть проведені слідчі та розшукові дії, виявлятимуть осіб, які налагодили незаконне постачання зброї та боєприпасів.

Особливо пильну увагу приділять боротьбі з наркозлочинністю.

Матеріал за темою: У Павлоградському відділі поліції призначено тимчасове керівництво