Продавці не забезпечені елементарними умовами, хоча за місце сплачують

Мешканці вул. Західнодонбаська у Павлограді скаржаться на те, що місця, де офіційно дозволена торгівля харчовими продуктами зовсім не облаштовані, хоча люди постійно сплачують "за місце". Облаштувати ринок їм обіцяли ще 5 років тому, проте до цього часу немає навіть туалету.

«Якщо люди сплачують за місце, то вони повинні мати хоч щось елементарне. Зараз ми цього не спостерігаємо. Стихійні та не стихійні ринки нічим не відрізняються. Що там із землі торгують, що тут із землі, що там ніяких умов, що тут. Хоча 5 років тому людям було обіцяно, що їм облаштують місця на ринку», - сказала депутат міської ради Маргарита Абдулова під час пленарного засідання.

Міський голова погодився з тим, що умов для торгівлі там немає, проте вважає, що облаштувати там навіть елементарні умови, зокрема, туалет, практично неможливо, через ментальність людей.

«Там, дійсно антисанітарія, необхідний туалет. Але виникає чимало запитань. Якщо зробити туалет, то хто за ним буде доглядати, хто має прибирати. Якщо цей туалет залишити на ніч, то до ранку його вже не буде. Це наша ментальність. Ми встановили туалет на кінцевій зупинці автобуса, його вистачило на три дні», - сказав мер міста.

До речі

Декілька років тому облаштувати туалет міська влада обіцяла також і для продавців, що торгують на ринку селища ПЗТО.