Клуб «Юний прикордонник кінолог» запрошує підлітків зі своїми чотирилапими для тренувань. Клуб організовують кінологи разом із прикордонниками -ветеранами.

За бажанням надалі господарі разом зі своїми натренованими псами зможуть нести службу на кордоні.

«У нас є контакт із державною адміністрацією прикордонної служби України. І вони дуже хотіли б, аби були підготовлені собаки із людьми, котрі потім зможуть служити на кордоні. На сьогоднішній день це актуальне питання і воно цілком реальне . Коли вони будуть займатись і матимуть гарний результат, то цілком реально, що потім зможуть служити на кордоні», –- розповів tv-news.dp.ua керівник благодійного фонду спортивно-службової кінології Віктор Плісак.

Планується, що початкову підготовку собак будуть здійснювати тренери. А потім спеціальну підготовку пройдуть із прикордонниками. Вони навчатимуть чотирилапих основним вмінням прикордонного пса - затримання порушника, виявлення наркотиків,зброї. Очікуються майстер-класи від відомих кінологів, котрі готові готувати собак для нашої армії.

«Згідно закону України, пересування із собакою дозволяється із 14 років, але уже із 12 років можна починати навчання. Можна і з більш раннього віку, якщо у дитини є інтерес. Займатись можуть і хлопчики, і дівчатка»,  –- розповів Віктор Плісак.

Заняття проводяться на спеціальному майданчику , що знаходиться в районі МСЧ №7.

Детальнішу інформацію можна отримати за т. 099-4434817, 095-2302621