Станом на 12 год. явка виборців на виборчих дільницях Павлограда в середньому склала 20%.

Про це повідомили голови дільничних виборчих комісій. Черг на дільницях не спостерігається. Ніяких серйозних порушень під час волевиявлення не зафіксовано.

Журналісти зафіксували, що на дільниці, котра розміщується у третій школі в одну кабінку зайшло двоє людей. Член дільничної виборчої комісії зробила зауваження з цього приводу, виборець же пенсіонерка мотивувала це тим, що вона погано бачить і попросила допомогти.

Згідно Закону України про місцеві вибори, в кабінці для голосування має бути лише одна людина. Коли людина погано бачить, то їй може хтось допомогти (окрім члена виборчої комісії, кандидата, уповноваженої особи місцевої організації партії, довіреної особи кандидата, офіційного спостерігача), але лише із відома голови або іншого члена дільничної виборчої комісії.

На виборчій дільниці №34, котра розміщується у 8-й школі міста, упродовж години із 10-30 до 11-30 не було світла. За повідомленням голови дільничної виборчої комісії, це ніяк не вплинуло на роботу дільниці. Вони працювали у штатному режимі.

Ще в одному випадку,на дільниці, котра розміщується в 11-й школі, виборець не змогла проголосувати, хоча була у списку виборців. Виявилось, що жінка тимчасово прописалась в іншому місці, у зв’язку із тим, що продає квартиру.