Рада ветеранів селища 40 років Жовтня Павлограда відзначила свій 21-й день народження.

 «Наша Рада ветеранів уже десятки років утримує перше місце в області по роботі із молоддю, їх військово-патріотичній підготовці та вихованню. Колектив у нас дуже гарний. Багато хто із нами із перших днів нашого існування», — із гордістю розповідає голова ветеранської організації Алла Теперик.

 Основним завданням організації — є соціальний захист ветеранів. Проте, як розповідають самі ветерани, для них набагато важливішим є саме перебування в організації, відчуття того, що ти не один і ще комусь потрібен.

 Учасник бойових дій Микола Максимович Лимар в Раді ветеранів із першого дня її створення. Його називають завгоспом організації. Він пильно слідкує за порядком , за справністю інвентаря, побутової техніки, меблів, вікон.

 «Рада ветеранів дає мені бажання жити. Раніше я жив один, а тепер у мене є сім’я. Вони всі— моя сім’я. Ми збираємось, інколи і чайок поп’ємо, після роботи, звичайно. В колективі я живу. А без колективу… , ну що б я один сидів там вдома. Я б не жив…», — розповідає Микола Максимович.

 Рада ветеранів — це унікальне явище. Вважає керівник музею бойової слави ветеранів-прикордонників Ігор Іваніченко.

 «Рада ветеранів — це настільки унікальне явище. Я був вражений їхньою життєвою стійкістю. Коли почались події на Сході, Рада ветеранів активно приймає участь у всіх волонтерських рухах. У нас тут на базі нашого музею перевалочний пункт», — розповідає Ігор Іваніченко.

 Із концертами їздили ветерани і у військовий госпіталь, що у Чекаському. При кожній поїздці готували для бійців домашню випічку та теплі речі. Інколи в гості до ветеранів заїздять і хлопці із зони АТО. Ветерани частують їх чаєм, ведуть розмови.

 У свій 21-й день народження ветерани отримували теплі слова подяки, побажання. Декілька своїх композицій подарував ансамбль «Фаетон».

 Вітали у цей день і ветеранів-прикордонників. У них була, хоч і невелика, але теж дата — 3 роки з дня створення кімнати бойової слави, що діє на базі Ради ветеранів.

 А завершилось дійство святковим обідом.

 Автор фото: Ігор Іваніченко