У Павлограді на цирковій виставі побували вихованці «Школи Ірини», де навчаються діти із вадами фізичного та розумового розвитку.

Для дітей та їх батьків вистава була безкоштовною. Адміністратор цирку Олексій Біляковський розповідає, що такі благодійні акції вони проводять в кожному місті, де бувають із гастролями.

«В кожному місті, де ми буваємо, ми запрошуємо дітей-сиріт, дітей-інвалідів, переселенців. Робимо такі добродійні акції. Для нас дуже приємно подарувати дітям хоч трохи радості», - розповідає Олексій Біляковський.

Співзасновник «Школа Ірини» Андрій Манасян подякував адміністрації цирку за цікаву виставу , вручив їм лист-подяку та пам’ятний сувенір - ляльку-мотанку.
Для дітей з особливими потребами відвідування таких культурних заходів необхідні. Діти отримують позитивні емоції, розвиваються, вчаться поводити себе у громадських місцях.

Довідка

В «Школі Ірини» на сьогоднішній день навчаються 30 дітей. Із десятьма із низ заняття проводяться вдома, троє перебувають на індивідуальному навчанні.