Упродовж жовтня 2015 року на території Павлограда та району проводився місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів.

Упродовж місяця до міськвідділу міліції здано 10 одиниць зброї та спецзасобів – 2 одиниці холодної зброї, 1 газовий пістолет, 3 одиниці спецзасобів травматичної дії, 4 одиниці мисливської гладкоствольної зброї. 4 одиниці зданої зброї раніше не перебувала на обліку в органах внутрішніх справ. Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу міліції.

Відповідно до ч.3. ст. 263 Кримінального кодексу України, подібна ініціатива з боку громадян передбачає звільнення від кримінальної відповідальності.
Якщо громадяни у вказаний термін добровільно здали вогнепальну, мисливську, холодну, газову зброю, то в подальшому вони мають можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати дану зброю у власне користування та використовувати на законних підставах.

Правоохоронці звертаються до всіх власників зареєстрованої зброї не допускати порушень строків перереєстрації зброї.Адже незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.