Завтра, 7 листопада, набуде чинності Закон України «Про Національну поліцію».

Після цього в Україні буде так званий перехідний період. Міліція припинить своє існування, але усі її атрибути (печатки, шеврони, форма, посвідчення) мають законну силу.

Правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України – мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України "Про Національну поліцію". Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС України.

Також відповідно до цього Закону, поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.
Це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

Міліціонери будуть у статусі виконуючих обов’язків і мають пройти переатестацію. Ті правоохоронці, які служать у патрульній поліції на службу зараховуватимуться автоматично. Міліціонери, до яких немає зауважень від податкової чи внутрішньої безпеки, які пройшли люстрацію пройдуть переатестацію та будуть перепризначені на посади у новій структурі.

Найпершими переатестацію та перепризначення пройдуть слідчі.
Правоохоронні органи не припиняють своєї роботи. МРЕВ не припинятимуть свою роботу на їхній базі створять сервісні центри.

 

Юридические услуги