Працівники культури та аматори народного мистецтва зібрались сьогодні в залі засідань павлоградського міськвиконкому.

Їм дарували квіти, пам’ятні подарунки, нагороджуавали грамотами.

Не забули і про тих, чия праця непомітна, але без котрих не обходиться жоден виступ, концерт, вистава — прибиральниць, костюмерш, чергових.

На заході були присутні і колишні очільники культри міста — Ірина Ломанова, Олена Шуліка. Зараз віддлілом культури міста керує Світлана Підплетько.


У сфері культури Павлограда трудяться два Заслужених працівники культури України, Заслужений діяч мистецтв, Почесний громадянин міста. П’ять працівників нагороджені відзнаками міського голови “За заслуги перед містом», один — орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню.


В місті успішно працює сучасний культурно-дозвільницький центр « Мир», Павлоградський драматичний театр ім. Б. Захави, міська централізована бібліотечна система”, історико-краєзнавчий музей, три дитячі музичні школи. У сфері культури 5 “народних” та 8 “зразкових” колективів. Вихованці та творчі колективи закладів прославляють наше місто не лише в Україні, а й далеко за її межами, є постійними учасниками та переможцями фестивалів, та конкурсів Всеукраїнського і Міжнародного рівнів.

Події в Україні внесли свої корективи в роботу закладів культури. З’явилось таке поняття , як арт-терапія для воїнів АТО.