В дитячому навчальному закладі №8 «Барвінок» Павлограда створені групи реінтеграції, котрі відвідують діти із малозабезпечених, соціально-неспроможних сімей, котрим потрібна допомога держави.

На цілодобове утриманні дітей із бюджету виділяються кошти, матеріальну допомогу надають і небайдужі підприємці, допомагають роботи ремонт.
Найбільше чого не вистачає цим дітям – це сімейного тепла, спілкування.

«Одного разу завідуюча, Лариса Анатоліївна, з сумом сказала, що цим дітям так не вистачає звичайного спілкування, сімейного тепла. Цим дітям дуже хочеться, щоб їх пригорнули, потримали на колінах, зігріли теплом рук», – пише на своїй сторінці у Facebook директор СШ №11 Олександр Осіпчук.

Після почутого, директор вирішив організувати для дітей подарунок. Учні школи взяли з собою гостинці і відправились і дитсадок.

«У нашій школі я поговорив з дівчатами з шкільного самоврядування, розповів про цих дітей і запропонував з'їздити до них у гості. Подивитися, поспілкуватися, подружитися. Подарувати діткам те, чого їм так не вистачає.
І ось сьогодні, прихопивши трохи фруктів, зібраних іграшок, ми вирушили в дитячий садок ...
Познайомилися, спочатку зі старшенький, пограли, а потім пішли в ясла ... Тут уже дівчата не витримали, заплакали. Розридалися, коли  діти підбігли до них, стали обіймати і притискатися, юрбою, всі відразу. І не відпускали, боялися втратити», – пише Олександр Осіпчук.

Старшокласники вирішили відвідувати дітей частіше.