Рак молочної залози займає перше місце у структурі захворюваності та смертності по онкопаталогіях серед жінок.

За останні 20 років кількість випадків захворювання постійно збільшується приблизно на 1-2 % в рік.

За обласною статистикою, у Павлограді за 2015 рік виявлено 28 випадків раку молочної залози. Із них 6 випадків у запущеному стані. 14 чоловік у цьому році померло .
У минулому році було виявлено 48 випадків захворювання, із них 14 у занедбаному стані. Але це не означає, що у цьому році стало менше хворіти. До кінця року статистика може змінитись. Дані області можуть уточнятись.

Дуже важливо вчасно виявити хворобу.Раннє виявлення та вчасне лікування дає повне одужання. Аби вчасно виявити недугу і не допустити розвитку запущеного стану, потрібно уважно ставитись до свого здоров’я. Наголосив лікар-онколог Павлограда Ігор Іванченко.

«Раз в місяць необхідно проводити самообстеження молочних залоз. Не потрібно лякатись, коли виявили пухлину – не кожна пухлина у молочній залозі є злоякісною. Із 10 виявлених пухлин – 2 злоякісні. Доброякісну пухлину важливо вчасно видалити і не чекати, коли вона перетвориться на злоякісну. Всім жінкам після 30 років раз на рік потрібно проходити ультразвукове обстеження молочних залоз, а після 40 років – мамографію», – розповів Ігор Іванченко.

Юридические услуги