Тепер при прийнятті на роботу із кожним працівником індивідуально підписуватимуть трудовий договір.

Передбачено заборону на будь-яку дискримінацію при прийомі на роботу: за віком, за гендерним принципом і т.д. Також змінено перелік причин для звільнення співробітника. Повідомив член ради «Ліги аудиторів України» Михайло Крапивко під час прес-конференції.

«Підставою для звільнення працівника може бути розголошення службової та конфіденційної інформації, участь у несанкціонованих акціях, протестах (трудові відносини), не достатня кваліфікація, грубе порушення правил безпеки, відмова від проведення медогляду або щеплення. Також можуть звільнити за пияцтво, прогули, куріння», – сказав Михайло Крапивко.

У новому проекті трудового кодексу при звільненні всі рівні, в тому числі і матері-одиначки. За новим Трудовим кодексом матері - одинаки зможуть працювати в нічні зміни. Скасовано випробувальний термін для вагітних жінок, які пройшли конкурсний відбір.

Щодо соціальних гарантій: збільшена відпустка з 24 до 28 днів. Відпустка за свій рахунок не може перевищувати на рік до 3 - х місяців. Збережені виплати компенсації за невикористані відпустки. З моменту прийняття на роботу, працівник має право на відпустку через 10 місяців.

Робочий тиждень – 40 годин, але зміни можна робити по 12 годин. Обідню перерву роботодавець може варіювати від 30 хв до 2-х годин. Збільшено тариф роботи в нічний час – до 30%. Передбачена погодинна оплата праці.

Михайло Крапивко додав, що на сьогоднішній день роботодавці можуть приймати на роботу іноземних громадян. В рамках нового Трудового кодексу з'явилося право на репатріацію, тобто роботодавець має право не просто звільнити співробітника, а репатріювати, тобто повернути працівника на його батьківщину.

Юридические услуги