Перебуваючи на службі, через різке погіршення здоров'я пішов з життя електрослюсар ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Близнюк, мобілізований в Збройні сили України 30 квітня цього року.

Повідомляє прес-центр ДТЕК.

Олександр служив рядовим у 2-й мотопіхотній роті у складі 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 бригади військової частини 2317.
За словами його безпосереднього командира Андрія Сербіна, рядовий Олександр Близнюк був безпосереднім учасником бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

«Він гідно виконував свій військовий обов'язок на першій лінії оборони під Маріуполем, у Мар'їнці під Донецьком. Після ротації при проведенні масштабних тактичних навчань в польовому таборі "Широкий лан" під Миколаєвом у Олександра різко погіршилося самопочуття. Пішов з життя він в санітарному госпіталі при цьому ж польовому таборі », – цитує слова командира прес-служба ДТЕК.

Друзі та колеги запам'ятали Олександра як чуйного, доброго і ввічливого товариша. За їхніми словами, він завжди прагнув допомогти друзям, була мрія купити будинок, створити сім'ю.

Довідка

На сьогоднішній день військову службу проходять 115 мобілізованих співробітників ДТЕК ШУ Дніпровське. За час ведення АТО, 5 мобілізованих співробітників шахтоуправління загинули при виконанні військового обов'язку, двоє – пішли з життя за станом здоров'я.