17 листопада в Павлограді перебувала делегація від німецької компанії GIZ – Карстен Цемер та Володимир Гарасюк.

Зустріч з гостями пройшла за участю керівництва міста, представників відділу освіти, відділу охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення і координатора штабу допомоги вимушеним переселенцям та воїнам АТО.

Фахівців GIZ цікавили питання щодо умов проживання вимушених переселенців у нашому місті, їх забезпеченість житлом, робочими місцями, медичним обслуговуванням, соціальними виплатами, влаштованість їх дітей у дитячих садках та школах.

Під час обговорення німецькі партнери розповіли, що головна мета їх візиту – це втілення нового проекту для громад, які приймають на своїй території тимчасових переселенців зі сходу країни. В цілому він має три складові: соціально-психологічна підтримка вимушених переселенців, реконструкція та модернізація будівель, підтримка та покращення менеджменту адміністрацій громад. Саме останній напрямок цього разу обговорювався присутніми.

Представники німецької компанії GIZ запропонували нашим фахівцям надати готові проекти для розгляду та можливої подальшої реалізації.

         Інформація надана відділом регіональної політики Павлоградського міськвикокному

Юридические услуги