Мама малюка декілька діб застосовувала для лікування дитини краплі в ніс


Це призвело до інтоксицаії дитячого організму. Дитина стала в’яла, адинамічна, знизилась температура тіла.
Медики, що приїхали на виклик запідозрили в дитини отруєння медикаментами (краплі в ніс), які мати самостійно застосовувала на протязі декількох діб.

При цьому мати, не усвідомлюючи важкого стану дитини, відмовлялася від госпіталізації. В зв’язку з чим, фельдшером прийняте рішення про залучення працівників поліції для сприянні в госпіталізації. Дитина з отруєнням середнього ступеню тяжкості госпіталізована до дитячого відділення міської лікарні. Дитині вдалося вчасно надати медичну допомогу та уникнути тяжких ускладнень.

Про це повідомляє директорка Павлоградської станції екстреної медичної допомоги Світлана Зайчикова.

«Недотримання інструкції по застосуванню медичних препаратів і відсутність консультації педіатра, іноді може призвести до інтоксикації організму дитини. Деякі препарати, які містять в собі «Нафазолін» та мають швидкий судиннозвужуючий та протинабряковий ефект, відпускаються в аптеці без рецепта лікаря. При використанні таких препаратів, у батьків складається хибне враження про безпечність ліків, які завжди застосовуються при проявах застуди. Щоб подібного не траплялося, потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря, огляд якого є обов’язковим, навіть при незначних симптомах застуди у дітей», – написала Світлана Зайчикова на сторінці у Facebook.