Організувати навчальний процес в умовах трьох черг вимкнення електрики, постійних тривог – завдання непросте

До того ж ще й не всі діти мають змогу навчатись дистанційно – немає ноутбука, телефона.

Хоча, за великого бажання, знайти можливість брати участь в онлайн-навчанні цілком реально. Переконані у відділі освіти міста.

«Ми отримали 70 планшетів. Розподілили їх на всіх. Кожен заклад отримав по 3, більші школи по 4 і «Моя родина» – 19 планшетів. Вони для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Цього не достатньо. Але буває, що у батьків є круті телефони, проте дітям не хочуть купити. Ми розуміємо, що є і багатодітні родини. Але є в бібліотеці інтернет-центр, дитина може туди прийти і позайматись, можна прийти в дитячу бібліотеку. Є різні варіанти, потрібне бажання. Бувають випадки, що батьки знаходять кошти на випивку, цигарки, а дитині на телефон немає грошей. Проте, перш за все – це обов’язок батьків забезпечити дитину можливістю навчатись», – розповіла заступниця начальника відділу освіти міста Олена Пазій.

Вона також додала, що на сьогодні розглядається проєкт за підтримки ЮНІСЕФ по створенню комп’ютерного центру ще в одній бібліотеці міста. Діти зможуть прийти туди і взяти участь в онлайн навчанні.

Проте декотрі батьки не цікавляться навчанням дитини, а діти систематично пропускають дистанційні уроки.

 У Павлограді двоє батьків, чиї діти не відвідували онлайн-уроки, притягнені до відповідальності.