Упав та вбився

У суботу, 10 червня, у Дніпропетровській області знайшли тіло чоловіка.

 Він лежав між станціями Варварівка та Самійлівка на колії.

На місце викликали поліцію.

За попередньою інформацією, чоловік впав з перону та отримав травми, несумісні з життям.