
Упав та вбився
У суботу, 10 червня, у Дніпропетровській області знайшли тіло чоловіка.
Він лежав між станціями Варварівка та Самійлівка на колії.
На місце викликали поліцію.
За попередньою інформацією, чоловік впав з перону та отримав травми, несумісні з життям.



