Для визначення нового виконавця послуг по вивезенню сміття планується оголосити конкурс, в котрому візьме участь кожен бажаючий. Конкурс буде прозорий і чесний.

Пообіцяв міський голова Анатолій Вершина.

«Ми проведемо прозорий конкурс і всі бажаючі візьмуть у ньому участь. Тоді зможе зайти інвестор зі своєю технікою, контейнерами і я думаю, що якість послуг підвищиться. Ми будемо із них жорстко вимагати і контролювати», – сказав Анатолій Вершина.

Він також додав, що у найближчі два тижні опрацюють нову стратегію проекта по облаштуванню полігона твердих побутових відходів.
Цей проект почав діяти в місті декілька років тому при підтримці канадських муніципалітетів. В рамках проекту планувалось будівництво сміттєпереробного заводу. Проте, до цього часу задумка ніяк не реалізується. На думку Анатолія Вершина, в усьому винні попередники, котрі неправильно проводили роботу по реалізації програми.

«На мій погляд програма велась не зовсім правильно. Я у цій програмі тоді не брав участь. Був тоді зам по економіці, котрий займався цим питанням. Але там було багато помилок. Цим проектом ми будемо далі займатись. Найближчі два тижні думаю, що ми опрацюємо нову стратегію по цьому проекту», – зауважив Анатолій Вершина.