Без води залишаться три райони міста


За інформацією Павлоградводоканалу, водопостачання припиниться у зв'язку з ремонтними роботами на водопровідній мережі.

Воду планують відключити з 08.00 у вівторок, 03 червня у таких мікрорайонах:
▪️ 40 років;
▪️ Ливмаш;
▪️ ПЗТО.

Відновлення водопостачання планується орієнтовно о 08:00 04 червня після завершення всіх технічних робіт.

"Просимо мешканців завчасно зробити запас питної води на цей період", - йдеться у повідолменні водоканалу.