Сьогодні в районі водозабору (неподалеку школи №20) пройшла акція протесту проти забудови цієї території.

У ній взяли участь активісти, депутати міської ради, мешканці міста – всі ті, кому небайдужа доля водозабору.
Приводом для акції став той факт, що власник почав завозити на територію водозабору будівельний матеріал. Активісти побоюються, що коли ця територія буде обнесена огорожею, то боротись проти забудови буде значно складніше.

Вони вимагають, аби власник ділянки не починав будівництво до з’ясування всіх законних підстав та дозволів на таке будівництво в районі водозабору. Активісти налаштовані досить рішуче . Кажуть, що не дозволять зіпсувати чисті підземні води. І  провели попереджувальну акцію, перекривши Дніпровську на декілька хвилин.


Сам же власник землі Віктор Захаров запевняє, що тут буде реабілітаційний центр, котрий включає іподром. Що конкретно (які будівлі) підрозуміває реабілітаційний центр власник назвати не може. Каже, що іще не вирішили. І взагалі це його земля і ніхто не має права йому вказувати, що там має бути.

Були і ті, хто за забудову території водозабору. В їх числі засновник «Школи Ірини» Андрій Манасян та активісти Юрій Марченко, Владислав Шевчук. Вони обґрунтовують свою точку зору тим, що власник землі пообіцяв, що на території водозабору буде реабілітаційний центр для воїнів АТО та дітей-інвалідів і вони йому повірили.

За порядком на мітингу пильнувало чимало поліцейських. Щоправда інцидент все ж стався між членом добровольчого підрозділу «Павлоград» та депутатом міської ради Михайлом Громаковим.

Начальник павлоградського відділу поліції Олег Малинога закликав ипри сутніх зберігати спокій і вирішити проблему у законному порядку.

«Ми уже установили, що цільове призначення землі - ведення особистого сільського господарства . На теперішній час ми перевіряємо законність цього цільового призначення та законність виділення цих земель. Раніше, як мені відомо, ці землі відносились до другої охоронної зони водозабору», –  сказав Олег Малинога.

Як пояснила слідчий павлоградського відділу поліції, запит про те, чи є ця територія санітарною зоною водозабору, вони направили до екологічної інспекції. Відповідь іще не надійшла.

До речі

Коли завершувався мітинг, на територію, де має вестись будівництво заїхала військова техніка (БМП). Трохи постояли і поїхали. Навіщо приїздили і на чиїй вони стороні. Невідомо.Так що боротьба за водозабір триває.

Коментарі   

+4 # Антон 24.03.2016, 22:54
А чому б не будувати на лимані? Я вважаю, що реабілітаційний центр, іподром і др. це лише прикриття, а головна причина найцінніший продукт - чиста вода, ціна якого з кожним роком зростає.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Андрей 25.03.2016, 11:25
А кто эту чистую воду пьет? Сомневаюсь, что когда -нибудь эта вода достанется людям. Что-то ни один мэр не спешит возобновлять водозабор. Только обещают. Считаю, что Захаров здесь прав
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата