7 квітня в Павлоградському міськрайонному суді пройшло перше судове засідання у справі Олега Дороша.

Його звинувачують у навмисному убивстві Володимира Скоропада (воїна АТО) та нанесенні вогнепальних поранень його товаришу Миколі Плагову.

Матеріал за темою: У Павлограді поховали бійця 93-ї бригади

На судовому засіданні були присутні родичі, друзі, знайомі і зі сторони обвинувачуваного, і зі сторони потерпілого. Були також батьки убитого 25-річного Володимира Скоропада. Володимир був єдиним сином в сім’ї. Окрім матеріальних збитків, батьки загиблого вимагають компенсувати моральні збитки у розмірі 1 млн грн.

Судді визначили порядок дослідження доказів – першого хотіли заслухати обвинувачуваного Дороша, але він та його адвокат не захотіли відповідати першими, посилаючись на те, що не готові. Тому першим допитали потерпілого Миколу Плагіна. У той вечір , 26 грудня, він отримав важкі поранення, тривалий час перебував у реанімації, зараз перебуває на лікарняному.

Потерпілий розповів , того вечора між загиблим Володею Скоропадом та обвинувачуваним виник конфлікт ще біля магазину «Оксамит». Потім він забрав Володимира і вони пішли в сторону 12-ї школи. В районі сауни «Кураж» їх наздогнали 4 чи 5 чоловік, крикнули стояти і відразу пролунав постріл. Його поранили. Потім били по голові прикладом і дулом від рушниці. Чув іще постріл. Далі він втратив свідомість.

Обвинувачуваний Олег Дорош  свою винну визнає частково.

«Я визнаю свою вину, я убив людину. Але я не визнаю кваліфікацію мого злочину(навмисне убивство). Я не хотів убивати. У мене не було наміру убивати», – говорить обвинувачуваний.

Детальніше про те, які у нього були наміри і чому так сталось обвинувачуваний зможе розповісти на наступному судовому засіданні. Планують також заслухати свідків. Їх близько 20.