Сьогодні у справі генерала Назарова в якості свідка був заслуханий полковник Дмитро Мимриков. У ніч з 13 на 14 червня 2014 він командував літаком, котрий летів першим.

« Генератори для освітлення аеропорту не запускались,смуга була не освітлена. На аеродромі Луганська був лише один авіанаводчик. Було прикриття. Хлопці, що були там, робили все, що можна було в тих умовах. Якщо є пекло, то це було воно… Я був у Донецьку і такого ще не бачив. Маршруту виходу із аеродрому не було. Все було повністю перекрито. Прокуратура Луганська не приїхала. Я просив дайте хоч якусь підтримку . Але то хмарність заважала, то ще щось. Інші завдання були із штабу. Авіація підкріплення до нас не прийшла, вода закінчувалась, боєкомплектів не залишилось. Дощів не було. Потрібно було приймати рішення – чи знищувати літак, чи спробувати вирватись», – розповідає полковник.

Він переканий, що по літаку стріляли не із ПЗРК, а із більш потужної зброї – зенітної установки «Шилка», а операція по знищенню літака була досить грамотно по-військовому спланована.

«Там все було дуже грамотно по-військовому сплановано. Там без Росії не обійшлось. Вогонь вівся з усіх сторін. Це було не на рівні ненавчених бойовиків. Обстріл літака вівся дуже грамотно. Спочатку підсвічували трасером, а потім били. Із ПЗРК неможливо було збити літак, навіть якби боєприпас потрапив у двигун, то літак всерівно не загинув би. Стріяли із Шилки», – говорить Димтро Мимриков.

Тіла загиблих товаришів вони вивозили у власноруч зробленому візку , намалювавши на ньому червоний хрест.

«Командир домовився про те,що вони дадуть нам можливість вивезти тіла наших, а ми віддамо їхніх. Наші хлопці їхніх там теж багато поклали. Вони наповнили трупами 8 машин-холодильників АТБ , а тих, що не влізли, залишили. Ми повантажили тіла наших хлопців у візок котрий самі зробили. Намалювали на ньому червоний хрест», – розповідає полковник  Мимриков.

Він також розповів, що місцеві жителі , котрі були прихильні до них, розповідали , що по дорогах безкарно рухаються російські колони. Потім це ж підтвердила розвідка.

У якості свідка павлоградський суд допитав сьогодні також генерала армії України Віктора Муженка.