На місці довгобуду висадять парк

Міська влада уже не перший рік «ламає голову» над тим, що робити із недобудованою будівлею в районі МСЧ 7. Надії на те, що колись у цьому приміщенні буде медичний заклад, як планувалось, уже вщент розвіялись. Тим більше, що після реорганізації МСЧ 7, вільні площі – то не проблема.

Довгобуд уже років 20 ніхто не добудовує. За це час із будівлі уже викрали все, що можна було, вона зазнала значних руйнувань і слугує місцем збору різних асоціальних елементів. На що постійно скаржаться мешканці міста.

Минулого року свої плани на будівлю мали військові. Але далі мрій справа не рухається. На відновлення ж будівлі потрібні чималі кошти. Так що найоптимальніше рішення – зрівняти її із землею і облаштувати там зону відпочинку. Повідомив міський голова Анатолій Вершина.

«Приміщення уже втратило властивості. Пішов процес руйнації. Зараз там притон . Збирається різний асоціальний елемент. Його простіше розібрати і зробити там парк. Військові не дали негативної відповіді. Можливо іще захочуть щось там робити . Будемо вести перемовини. Але однозначно потрібно приймати рішення і щось із ним робити», – сказав міський голова.