Павлоградський суд не виніс вирок Віктору Назарову через неточності в офіційних даних загиблих.

Сьогодні у Павлоградському міськрайонному суді пройшло чергове судове засідання у справі Віктора Назарова. Його звинувачують у службовому недбальстві, котре призвело до загибелі 49 військовослужбовців.

Сьогодні генералу мали б оголосити вирок. Проте виявилось, що є чимало неточностей в експертизах  щодо  офіційних даних загиблих, їх неспівпадінь із даними їх батьків. Тому для усунення цих недоліків, суд вирішив заслухати експерта і призначили судове засідання на 28 лютого.

Сьогодні на судове засідання приїхав автобус із військовими. Декілька із них зайшли до судової зали, це викликало бурхливі емоції у потерпілих. Вони звинуватили військових у тому, що ті приїхали захищати убивцю і вимагали покинути залу.


Для уникнення напруження правоохоронці попросили військових покинути судову залу і подивитись засідання онлайн в іншій кімнаті.

На початку судового засідання потерпілі заспівали Гімн України.

Суддя Наталія Самоткан подякувала їм за гарне виконання державного Гімну і оголосила про обставини, котрі вимагають додаткового з’ясування. Прокурори, потерпілі та їх представник погодились із цим. Щоправда, на їх думку, справу навмисне затягують.

По завершенню судового засідання родичі загиблих бійців піднесли генералу Назарову букет гвоздик іх чорними стрічками.