Кримінальне провадження закрито, потерпілий та обвинувачуваний пішли на «мирову».

У Павлоградському міськрайонному суді 1 червня пройшло перше і останнє судове засідання у справі про «Громадянську війну».

Пригода сталась 28 липня 2016. Тоді під час громадських слухань, щодо перейменування провулка Чкалова на честь Героя АТО Андрія Михайленка один із учасників слухань отримав кулаком в обличчя за висловлювання про Громадянську війну в Україні. Потерпілий подав позов до суду.

Під час підготовчого судового засідання суддя Наталія Самоткан запропонувала обом сторонам піти на мирову і закрити кримінальну справу. Ані потерпілий, ані обвинувачуваний не заперечували. Позивач навіть висловився, що він поважає тих, хто проливає свою кров і бореться за незалежність країни.

Обвинувачуваний сказав, що шкодує про те, що не стримався і ударив чоловіка. Проте на пропозицію судді потиснути один одному руки , відмовився. Пояснив це тим, що хоча він і погодився на мирову, але при цьому кожен залишається на своїх позиціях.

На судовому засіданні був присутній і 14-річний син обвинувачуваного. Каже, що гордиться своїм татком і що у подібній ситуації вчинив би так само.

«Я вважаю, що тато зробив все правильно. Я би на його місці поступив би точно так само. Я горджусь своїм татком за те, що він захищав нашу країну. У нього на війні загинули два побратима. Він пройшов через майдан. Бачив всі смерті там. І після цього хтось буде говорити, що у нас в Україні громадянський конфлікт, то зрозуміло, що він не втримав емоцій», – говорить 14 річний Михайло.

Потерпілий також наполягав на відшкодуванні коштів на лікування. Адвокат обвинувачуваного не заперечує. Але для цього позивач має подати до суду цивільний позов.

Коментарі   

+2 # Paul Lemberg 03.06.2017, 15:20
"Потерпілий також наполягав на відшкодуванні коштів на лікування." (с)
Все-таки мало...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата