Мета, яку ставили хлопці, досягнута. Вони мають пошанувати себе, бо у них попереду ще багато боротьби. Свої права потрібно захищати, – Володимир Богоніс

У стінах Павлоградського міськвиконкому триває голодний страйк двох Павлоградських гірників – Володимира Бугайова та Андрія Карпенка. На восьму добу голодування із ними хоч хтось таки зустрівся.

З’ясувати в чому суть конфлікта та знайти вихід із ситуації спробували заступник глави поліції Дніпропетровщини Володимир Богоніс, начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак, його заступник Володимир Барашев, голова ГО "Майдан  Січеслав -  Дніпро" Віктор Романенко.

За словами Володимира Богоноса, про ситуацію у Павлограді і зокрема про те, що назріває конфлікт, він дізнався від активіста Віктора Романенка, адже голодувальників вчора увечері намагались вигнати із будівлі міськвиконкому.

Поліціянти спочатку більше години перебували у кабінеті мера. Про що розмовляли, невідомо. Потім поспілкувались із учасниками акції. Гірники розповіли, чому пішли на такий кардинальний крок. За їх словами до цього призвели незаконні звільнення та тиск на членів новоствореної первинної профспілкової організації. Обласний поліціянт з’ ясував також чому гірники вирішили проводити акцію саме у міськвиконкомі. За його словами вони мають право знаходитись у будівлі і можуть покинути приміщення лише на вимогу громади.

«Ми з’ясували для себе, що є проблема і зі слів хлопців, те, що вони нам донесли, є певні порушення законодавства, але цивільного , тому правильний шлях – звертатись до суду, що в принципі вони уже зробили і вимагати в суді поновлення своїх порушених прав. Я впевнений, що якщо ті обставини, які вони виклали, мають підтвердження, то там однозначно виграшні справи.  

Чому вони прийшли до мерії ? Бо мер є представник громади. Чи вартує це здоров’я? Ні. Я би не рекомендував хлопцям продовжувати голодування, бо мета, яку вони ставили, вона досягнута. На них звернули увагу – мер в курсі, обласне керівництво в курсі , представник губернатора від громадських організацій – тут на місці. Все обласне керівництво в курсі. Тому я би хотів, щоб хлопці пошанували себе, бо у них попереду ще багато боротьби. 

Що може мер у цій ситуації? Мер дійсно може звернутись до керівництва ДТЕК Павлоградвугілля , йому нічого не заважає це зробити. Наскільки це вирішить проблему? Кажу відверто – ні, воно проблему не вирішить. Треба йти далі , за свої права потрібно боротись. На мою думку всі конфлікти можна вирішити в рамках діалогу. Є ж якась мета цієї акції. Давайте зрозуміємо мету, зрозуміємо чи ми її досягли чи не досягли .

Я чому запропонував звернутись до обласних громадських організацій, які мають досвід більш масштабних акцій і можливо потрібно більш масштабно виходити на акцію і звертати на себе увагу десь там біля ДТЕКа і ми, як поліція, підтримаємо і забезпечимо порядок і безпеку. Що стосується низки кримінальних порушень, то в середу уже буде звіт за певні кроки зроблені зі сторони поліції і буде дана правова оцінка. Якщо там є порушення кримінальні , то звичайно будуть порушені кримінальні справи», – сказав Володимир Богоніс.

Перемовини поліціянтів із учасниками акції та міським головою завершились тим, що мер міста Анатолій Вершина погодився офіційно звернутись до ДТЕК Павлоградвугілля , аби ті пішли все-таки на перемовини із гірниками.

А тим часом Володимир та Андрій голодування не припиняють. Кажуть, що Степан Бандера голодував більше 20 днів і вони теж витримають. Із приміщення міськвиконкому їх уже не виганяють.

Нагадаємо, що 06 січня, об 11.00 біля стін міськвиконкому пройде уже другий мітинг на підтримку учасників акції по безстроковому голодуванню.

Коментарі   

-3 # Дмитрий 06.01.2018, 07:27
Карпенко не шахтер. Его уволили. Он негодяй.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Макс 06.01.2018, 13:46
Вообще не вижу смысла обращать внимание на этих манипуляторов
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Люся 06.01.2018, 14:50
Да там и бугайов тот еще "шахтер" Отрабатывает 20К этой "голодовкой"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Антон 06.01.2018, 19:46
Дмитрий, Макс, Люся, в кто вы? Прокладки начальников?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # егор 06.01.2018, 20:15
Они просто шлюхи и пидарасы от ДТЭКа.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Краб 07.01.2018, 12:27
Двое аферистов решили себе славы нажить))) Что-то их рожи не уменьшились за время голодовки)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Влад 11.01.2018, 12:44
и что дают єти приезді полиции, депутатов, ОБСЕ? Чтоб пиар не обвалился? Кого следующего пригласили?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата