Міська влада Павлограда «ламає голову» що робити із Першотравневим парком і як зробити його привабливим для павлоградців.

Принаймні на офіційному сайті міської ради пропонують запропонувати ідею розвитку міського парку. Не виключають і варіант передачі його у концесію.

«Виконавчий комітет Павлоградської міської ради пропонує надати пропозиції щодо розвитку інфраструктури майнового комплексу Парку 1-го Травня, умов його використання, в т.ч. на підставі договору концесії», ь- йдеться у повідомленні.

Пропозиції просять надавати до відділу по обліку комунального майна та житлової площі міської ради за адресою: м.Павлоград, вул.Соборна, 42а. Можна написавши листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково

Концесія – договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам. Концесіоне́р — суб'єкт підприємницької діяльності, який на підставі договору отримав концесію.