5 червня через несправну   проводку у приватному  домоволодінні  смт Підгороднє стався смертельний випадок із  6-літньою дитиною.

Торкнувшись  металевих конструкцій східців  в будинку, дівчинка отримала смертельний удар електрострумом. 

Повідомляє прес-служба ДТЕК.

О 15:10 на диспетчерський пункт Підгороднянського РЕС надійшло повідомлення від Сужби надзвичайних ситуацій про те, що в будинку №13 на вулиці  Робітничій смт Підгороднє дитина потрапила під напругу.  Дівчинка   2012 року народження  бригадою швидкої  допомоги  була доставлена в 6-у міську лікарню, де померла. На даний час Національна поліція та  прокуратура проводять розслідування  причин інциденту.

За попередніми даними до трагедії призвела несправна  проводка в мережах абонента. 

У зв’язку із трагічною пригодою,   ДТЕК Дніпровські електромережі в черговий раз  закликають мешканців області дотримуватись правил електробезпеки.

«Ще раз нагадуємо про відповідальність споживачів за стан внутрішньобудинкових мереж та електрообладнання в будинку. Адже даний резонансний випадок зі всією очевидністю продемонстрував, що навіть елементарні пошкодження, порушення ізоляції побутових приладів та проводки в будинку може призвести до непоправних наслідків – від виникнення короткого замикання  та пожеж до смертельного ураження електрострумом. Не можна допускати зношення ізоляції, струмопровідних частин, перекручувати та зав’язувати дроти, забивати цвяхи в зоні розміщення прихованої проводки. Особливо ці правила важливі, коли в домі є діти. Будьте уважні в не піддавайте життя  ваших дітей неоправданому ризику", - підкреслив  керівник  департаменту з охорони праці ДТЕК Дніпровські електромережі Олексій Носов.